Sanya, Čína dovolená

Pullman Oceanview Sanya Bay resort & Spa

Poloha: Pullman Oceanview Sanya Bay Resort se nachází na krásném místě, v nejjižnější části ostrova Hainan. Oblast Sanya zaujme svou osobitou architekturou a z resortu máte nádherným výhled na moře a do svěží tropické zahrady s kokosovými palmami a lotosovými rybníky, čímž patří mezi nejkrásnější resorty tohoto ostrova. Centrum města s mnoha obchody, restauracemi a bary se nachází pouze pár metrů od resortu a z mezinárodního letiště je resort vzdálen cca 20km.
Vybavení: V resortu se nachází krásné lobby, několik restaurací a barů, se širokou nabídkou různých specialit, dále zde naleznete business centrum, konferenční a banketové místnosti, internet, směnárnu, obchody, bankomat, prádelnu, trezory na recepci, venkovní plavecký bazén, privátní pláž, lázně Spa (masáže a kůry), saunu, parní lázně, fitness centrum, squash, hernu atd. Z resortu je nádherný pohled na jihočínské moře a zahradu plnou kokosových palem a květin a pláže s jemným pískem.
Ubytování: Tento nádherný resort v přímořském letovisku Sanya má k dispozici celkem 469 pokojů s výhledem na krásné Jihočínské moře. Všechny pokoje mají klimatizaci, stropní ventilátor, koupelnu s WC s vanou, telefon, vysoušeč vlasů, TV se satelitním příjmem, DVD přehrávač, přístup na internet, minibar, varnou konvici na přípravu kávy / čaje a trezor. K dispozici jsou zde také velké plážové ručníky, bavlněné ložní prádlo a pokojové sandály.
Stravování: dle výběru
Náš tip: Opravdu krásný resort nabízí kvalitní služby a servis.
Teplota den: 32°C
Teplota noc: 24°C
Teplota vody: 27°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Sanya, Čína dovolená
Název hotelu/resortu: Pullman Oceanview Sanya Bay resort & Spa
Přeprava
Zobrazit mapu