Inle Lake, Barma

Pristine Lotus Spa resort Inle

Poloha: Krásný resort Pristine Lotus Spa Resort se nachází na jezeře Inle. Od letiště v Heho je vzdálen cca 45minut jízdy. Resort plně využívá postavení na řece Lake Side. Je postaven ve vzácném úhlu pohledu s vilkami elegantně rozloženými v upravené stráni, která se mírně svažuje do moře. Resort se nachází 5 minut chůze od vesnice Kaung Taing.
Vybavení: Hostům resortu Pristine Lotus Spa Resort Inle je k dispozici je recepce, restaurace, nabízející autentické asijské pokrmy i oblíbená evropská jídla a zároveň má krásný výhled do zahrady a na jezero. Hosté se mohou také těšit na výběr místních i zahraničních vín a dalších nápojů. V areálu dále naleznete wellness centrum, lázně Padonma Lotus Spa" s množstvím lázeňských služeb, koupele v horkých termálních pramenech, plavecký bazén, fitness centrum, Wi Fi připojení atd. V místě a v okolí se můžete věnovat celé řadě aktivit včetně cyklistiky, rybaření a pěší turistiky.
Ubytování: K dispozici jsou velmi prostorné vilky (od 100m2), rozdělené do několika kategorií (Lotus Suite, Lotus Villa a Floating Duplex) a poskytujících soukromí a luxus. Všechny pokoje a vily zahrnují vlastní balkon, klimatizaci. televizi, balkon nebo terasu, varnou konvici na přípravu kávy/čaje a kávy, sociální zařízení s vanou a sprchou, vysoušeč vlasů atd..
Stravování: s snídaní
Náš tip: Velmi hezký a příjemný resort s termálními lázněmi.
Teplota den: 32°C
Teplota noc: 23°C
Teplota vody: 26°C

Poptávka

Kontaktní údaje
Termín a počet osob
Destinace: Inle Lake, Barma
Název hotelu/resortu: Pristine Lotus Spa resort Inle
Přeprava
Zobrazit mapu